Приветствую Вас Гость • Регистрация • Вход
Понедельник, 20.5.2024
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ХОББИ, УВЛЕЧЕНИЯ, ИНТЕРЕСЫ » ОБЩЕНИЕ » Відкриття компанії за кордоном
Відкриття компанії за кордоном
ivanova1nastyaaДата: Среда, 08.05.2024, 15:50 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені цікаво розширити своє підприємство, тож я хочу дізнатися про процедуру реєстрації компанії в іншій країні. Які документи потрібні для цього, де може бути простіший процес та менше труднощів? Я більш зацікавлена у країнах Європи, але розгляну і інші поради. Дякую.
 
kolomietsivan12Дата: Среда, 08.05.2024, 15:55 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Якщо ви цікавитесь розширенням свого підприємства за межами вашої країни, це чудовий крок до розвитку. Реєстрація компанії в іншій країні може бути складною, але деякі країни пропонують сприятливі умови для іноземних інвесторів. Наприклад, Португалія - це країна з привабливою державною політикою для іноземних інвесторів. Вона має одну з найбільш вигідних програм отримання громадянства через інвестиції в економіку в Європі. Це може бути привабливою можливістю для тих, хто прагне розширити свій бізнес у Європі. Щодо процедури реєстрації компанії, на сайті https://lawrange.net/uk/services/vidkrittya-firmi-v-portugalii/ ви можете знайти інформацію про послуги, пов'язані з відкриттям фірми в Португалії. Вони можуть допомогти вам з усіма необхідними документами та процедурами.
 
Форум » ХОББИ, УВЛЕЧЕНИЯ, ИНТЕРЕСЫ » ОБЩЕНИЕ » Відкриття компанії за кордоном
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: