Приветствую Вас Гость • Регистрация • Вход
Воскресенье, 19.5.2024
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » КУПЛЮ-ПРОДАМ, РЕКЛАМА » Куплю. Продам. Подарю » Де можна автоматизувати бізнес?
Де можна автоматизувати бізнес?
LevchenkoДата: Суббота, 25.09.2021, 09:52 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу не обмежувати себе одним містом, дуже мрію про створення свого інтернет магазину, для продажу свого ж товару, просто хочу також автоматизувати, що б замовлення самі оброблялися, а мені доводилося тільки відправляти посилки.
 
HzBoyДата: Суббота, 25.09.2021, 09:53 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 63
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Таке реально, але не за безкоштовно і це варто розуміти, доведеться вкласти кілька тисяч доларів і тому ж думати про продажі і таке інше ... Взагалі я так і робив, хоч і шукав безкоштовні варіанти, але нічого не знайшов, були, але брали відсоток і при тому великий, тому не вигідно.
 
LevchenkoДата: Суббота, 25.09.2021, 09:53 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені здається, що в нетрях інтернету, можна знайти що то безкоштовне і гарне, навіть якщо воно з часом закриється, то я жаловатся не буду, просто переїду вже на що щось своє, але вже з досвідом! Чи не правильно?
 
misterbicipsДата: Суббота, 25.09.2021, 09:53 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 71
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Хочу не обмежувати себе одним містом, дуже мрію про створення свого інтернет магазину, для продажу свого ж товару, просто хочу також автоматизувати, що б замовлення самі оброблялися, а мені доводилося тільки відправляти посилки.

Що тут шукати? Я вже давно зробив собі інтернет магазин, адже таку можливість дає вже перевірена компанія Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/ у них є безліч відгуків і взагалі працюють вже дуже довго і без перебоїв!

Головний плюс це доступність, а саме те, що цей сервіс абсолютно безкоштовний, а також дуже багатофункціональний. Створюючи сайт собі у них, у вас є далі і база, також особистий кабінет, ви можете створювати проекти, підключати співробітників і повністю функціонувати як велика компанія.
 
Форум » КУПЛЮ-ПРОДАМ, РЕКЛАМА » Куплю. Продам. Подарю » Де можна автоматизувати бізнес?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: