Приветствую Вас Гость • Регистрация • Вход
Четверг, 28.3.2024
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ХОББИ, УВЛЕЧЕНИЯ, ИНТЕРЕСЫ » ОБЩЕНИЕ » Консультация стоматолога онлайн
Консультация стоматолога онлайн
StTehnikДата: Понедельник, 16.10.2023, 13:03 | Сообщение # 11
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 129
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу розповісти про свій досвід відвідування стоматолога. Протягом недовгого часу я не міг не помітити неприємний запах з рота. Я звернувся в стоматологію D.ANTE. Стоматолог проявив професіоналізм у своїй роботі, провівши процедури на високому рівні. Як я дізнався, запах з рота може бути спричинений різними факторами, такими як проблеми з яснами або неправильна гігієна порожнини рота. Після проведення досліджень, я зрозумів, що неприємний запах з рота https://dante.com.ua/nepryyemnyj-zapah-z-rota/ може бути пов'язаний з поганим станом ясен або наявністю бактерій. Я звернувся до гігієніста, який надав мені рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Він порадив вживати додаткових заходів щодо чистоти ясен і регулярно використовувати засоби для полоскання рота.
 
AnastasiiaKrilovaДата: Пятница, 22.03.2024, 08:32 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Онлайн можна проконсультуватись. Але лікувати зуби онлайн ви точно не зможете
 
mila-malinina-85Дата: Суббота, 23.03.2024, 11:44 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Коллеги, а с кем я могу проконсультироваться по поводу странного новообразования во рту...?
 
igomak07Дата: Вторник, 26.03.2024, 15:04 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Коллеги, а с кем я могу проконсультироваться по поводу странного новообразования во рту...?

Вам к стоматологу надо обращаться. Правда к такому, кто специализируется на хирургической стоматологии. Такой и оценит адекватно ваше состояние и скажет, как нужно лечить то самое новообразование. Возможно его нужно будет и хирургическим путём удалять https://osadchyclinic.com.ua/ru....sti-rta . Вы главное не затягивайте с визитом, сами понимаете что вам это может только навредить....
 
Форум » ХОББИ, УВЛЕЧЕНИЯ, ИНТЕРЕСЫ » ОБЩЕНИЕ » Консультация стоматолога онлайн
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: