Приветствую Вас Гость • Регистрация • Вход
Пятница, 29.3.2024
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ХОББИ, УВЛЕЧЕНИЯ, ИНТЕРЕСЫ » ОБЩЕНИЕ » Авто фаркоп
Авто фаркоп
chopenkoretДата: Воскресенье, 14.02.2021, 16:09 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
У внас є авто фаркоп? Який саме? Мені б вибрати для свого Мерса якийсь зручний і практичний. Ми стали часто виїжджати на відпочинок на своєму авто, тому і потрібен фаркоп. Скоро їдемо в гори кататися на лижах. Але якось дивно я, нічого не розумію і буду його вибирати.
 
mixakapinДата: Воскресенье, 14.02.2021, 16:15 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Як на мене ви праві, якісний і хороший фаркоп вибрати не дуже легко і просто. А значить потрібно здійснювати покупку тільки в перевіреному магазині, де вам експерт порадить яку модель вибирти. Ми довго дивилися фаркопи всюди, перебирали і вийшли на магазин Маркет Ріа https://market.ria.com/farkopy/ Ось тут ось є маса якісних і надійних фаркопів. Взяв собі фаркоп горизонтальний швидкознімний Galia Detachable Towbar. І вам його раджу. Параметри хороші, вВсе відмінно.
 
chopenkoretДата: Воскресенье, 14.02.2021, 16:34 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Врахую. Але про всяк випадок ще зпозвоню менеджеру і нНехай пояснять мені все докладніше. Купівля велика - треба не помилитись.
 
trustseoandreyДата: Вторник, 10.01.2023, 12:51 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Крутой интернет-магазин автозапчастей "Auto-shop". Если нужны запчасти для иномарок https://auto-shop.dp.ua/category/zapchasti-dlya-inomarok здесь большой ассортимент, все отличного качества. Доставка быстрая, сервис на высоте, консультируют профессионально. Буду заказывать запчасти и дальше.
 
Форум » ХОББИ, УВЛЕЧЕНИЯ, ИНТЕРЕСЫ » ОБЩЕНИЕ » Авто фаркоп
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: