Приветствую Вас Гость • Регистрация • Вход
Четверг, 2.5.2024
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » КУПЛЮ-ПРОДАМ, РЕКЛАМА » РЕКЛАМА » Шукаю надійний зоомагазин
Шукаю надійний зоомагазин
eviktor463Дата: Пятница, 02.12.2022, 21:09 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт. Потрібна ваша порада у виборі надійного зоомагазину. Хочу купити своїм хом'ячкам нову клітку та корм. Також у мене є два папуги та кіт, яким теж хочу дещо прикупити. Куди ви мені порадите звернутися?
 
rostikgrin1989Дата: Пятница, 02.12.2022, 21:11 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Я купую товари для своїх тварин леше в надійному інтернет-магазині зоотоварів. Можу вам запропонувати чудовий варіант куди вам варто звернутися. Якщо цікаво, пишіть.
 
eviktor463Дата: Пятница, 02.12.2022, 21:14 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ви мене зацікавили своєю пропозицією. Я скоріше за все скористаюся нею. Підкажіть де ви купуєте? До якого інтернет-магазину зоотоварів мені варто звернутися? Буду вдячний за допомогу.
 
rostikgrin1989Дата: Пятница, 02.12.2022, 21:19 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до інтернет-магазину зоотоварів MasterZoo. Це мій улюблений магазин, якому я довіряю вже не перший рік. Товар завжди якісни, Ціни помірні. Тут ви зможете знайти багато різних кліток для папуг та хом'ячкі.  Також тут є багато різних кормів. Для котів є багато цікавих іграшок, ошийників від бліх і звичайно ж є корми. Весь вибір товарів для тварин https://masterzoo.ua/ua/ ви можете подивитися на сайті магазину. Вибір дуже великий. Вам сподобається. Вдалих покупок.
 
Форум » КУПЛЮ-ПРОДАМ, РЕКЛАМА » РЕКЛАМА » Шукаю надійний зоомагазин
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: